Kupujemy suchy basen - sprawdź, jak dostosować jego wybór do swoich oczekiwań 0
Kupujemy suchy basen - sprawdź, jak dostosować jego wybór do swoich oczekiwań

Baseny z kulkami stanowią jedną z obowiązkowych atrakcji sal zabaw dla dzieci. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zabawy z piłeczkami stanowią doskonałą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Kocha je niemal każde dziecko. Z tego też powodu pomysł zakupu suchego basenu do domu jest strzałem w dziesiątkę. Tylko jak dokonać właściwego wyboru, by basen sprostał naszym i dziecka oczekiwaniom? O tym w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
Bezpieczny basen z kulkami – czyli jaki? 0
Bezpieczny basen z kulkami – czyli jaki?

Baseny z kulkami stały się hitem wśród dzieci, od kiedy tylko stały się dla nich dostępne. Maluchy uwielbiają zabawy w kulkach – pomysły na nie są w zasadzie nieograniczone. Do niedawna baseny z kulkami były dostępne dla dzieci tylko w centrach handlowych, na placach zabaw czy placówkach medycznych. Obecnie rodzice chętnie zamawiają ich mniejsze, domowe wersje prosto do pokoju ich pociechy. Chociaż do wyboru jest wiele kształtów i kolorów samych basenów, jak i kulek, pierwszym podstawowym kryterium przy zakupie powinno stanowić bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Pomysły na zabawy z wykorzystaniem basenu z piłeczkami 0
Pomysły na zabawy z wykorzystaniem basenu z piłeczkami

Zabawa w basenie z piłeczkami nie musi polegać tylko na siedzeniu w nim, tarzaniu się czy rzucaniu piłkami w różnych kierunkach. W takim miejscu można zorganizować dla naszej pociechy mnóstwo pomysłowych zabaw, które przy okazji rozwiną jej koordynację ruchową, orientację w przestrzeni, wzmocnią mięśnie oraz kości. Oto kilka naszych propozycji:

czytaj całość »
Jaki sprzęt do integracji sensorycznej jest potrzebny? 0
Jaki sprzęt do integracji sensorycznej jest potrzebny?

Integracja Sensoryczna nazywana w skrócie SI (od angielskiego terminu Sensory Integration) to bezpieczna metoda terapeutyczna, która od wielu lat pomaga dzieciom z zaburzeniami integracji sensorycznej na całym świecie. Jest potrzebna, kiedy dziecko ma zaburzone zdolności do integracji zmysłowej.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl