Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy. W chwili obecnej jest ona możliwa na dwa sposoby. Poszukujemy partnerów handlowych oraz ambasadorów marki.

 

Współpraca handlowa

Zapraszamy potencjalnych nowych partnerów biznesowych prowadzących już sklepy stacjonarne i/lub internetowe oraz hurtownie do współpracy. Jeśli dopiero wchodzisz na rynek i jesteś w trakcie otwierania własnego sklepu stacjonarnego czy internetowego - również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Współpraca z nami to przede wszystkim pewność i doświadczenie, szybki czas realizacji na terenie całej Europy i nie tylko oraz duża elastyczność. Współpraca jest możliwa na zasadach dropshippingu lub zamówień hurtowych.

 

Ambasadorzy

Jeśli aktywnie prowadzisz swoje social media, a branża i/lub tematyka dziecięca nie jest Ci obca to serdecznie zapraszamy Cię do zgłoszenia swojej kandydatury w celu nawiązania współpracy. Twoje zgłoszenie będzie oceniane oczywiście pod kątem rozszerzenia możliwości dotarcia do odbiorców jak i pod kątem umiejętności najbardziej przydatnych (charyzma, prezentacja, fotografia). Zachęcamy do rozmowy w celu uzyskania wszystkich niezbędnych odpowiedzi.

PAULINA DEYNA
HR Specialist

Tel: +48 505 086 042
E-mail: paulina.deyna@mimii.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl